Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5