Movies
Ratings
112
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
IntrudersRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
TroyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 0.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0