Titles you rated
The WhaleRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
UsRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5