Movies
Ratings
125
Total RecallRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0