Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0