Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0