Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0