Series
Ratings
33
JumongRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.0
On AirRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5