Movies
Ratings
219
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
New NormalRated ★ 2.5
The Nun IIRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5