Movies
Ratings
730
Any Given SundayRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0