Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0