Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The ClassRated ★ 4.0