Series
Ratings
19
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0