Movies
Ratings
279
PixelsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5