Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Ploddy The Police CarRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
88 MinutesRated ★ 2.0