Movies
Ratings
232
WeaponsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 3.5
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Sick of MyselfRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
The LedgeRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0