Titles you rated
Youth in RevoltRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0