Movies
Ratings
118
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5