Movies
Ratings
174
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 5.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0