Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0