Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0