Titles you rated
Cheer Up, KoreaRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 0.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5