Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
The RingRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 1.5
GremlinsRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 0.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 2.5