Titles you rated
John WickRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Gridiron GangRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.0
The HuntedRated ★ 4.5
HostageRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Meet the SpartansRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5