Titles you rated
KajillionaireRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MuteRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0