Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Queer My FriendsRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Tommy Tricker and the Stamp TravellerRated ★ 3.5
DAEMUGARated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 1.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5