Movies
Ratings
284
The MistRated ★ 3.5
CircleRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.5
PhantasmRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
License to LiveRated ★ 3.5
The Suicide ClubRated ★ 2.5
Fatal FrameRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 3.0
Sweet DreamRated ★ 3.0
Meg 2: The TrenchRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0