Movies
Ratings
34
The MoonRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0