Titles you rated
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0