Series
Ratings
10
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5