Titles you rated
8 MileRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 2.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 1.0
UpRated ★ 0.5
The ConcubineRated ★ 0.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Factory GirlRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 1.5