Titles you rated
Black HoneymoonRated ★ 3.0- From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyRated ★ 4.0
SpiralRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 4.0
YogaRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 4.0
The WigRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 4.0
Scream 3Rated ★ 5.0
The RingRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0