Movies
Ratings
376
TenetRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 1.5
ExitRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5