Titles you rated
Slow VideoRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
GravityRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0