Series
Ratings
78- Sad Love StoryRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
City HallRated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 5.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0