Titles you rated
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 4.5
The Ugly DucklingRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Seeds of ViolenceRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Code Name GeronimoRated ★ 5.0
The Monkey King 2Rated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Days of WrathRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0