Movies
Ratings
140
Iron ManRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5