Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 5.0
The Pod GenerationRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 3.5
Next Goal WinsRated ★ 3.5