Titles you rated
Shangri-La FrontierRated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Hatsukoi, ZarariRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 2.5
ZENSHURated ★ 2.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
LazarusRated ★ 2.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.0