Movies
Ratings
363
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 3.0
Machete KillsRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5