Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 4.0
Gnomeo & JulietRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0