Titles you rated
Rough CutRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
FlightRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0