Movies
Ratings
20
The NeighborsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0