Series
Ratings
29- R U Ready?Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 3.5
- Take Me to Love & MealRated ★ 3.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.0