Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.0