Series
Ratings
317
ChihayafuruRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0