Movies
Ratings
95
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5