Movies
Ratings
100
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 1.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0