Movies
Ratings
27
The PianistRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
BelovedRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
An Inconvenient TruthRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0