Series
Ratings
259
First LoveRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.0